Jestem wdzięczny za to, że autor dzieli się nie tylko wiedzą, ale i procesem myślowym, prowadzącym do konkluzji. To jest przejrzystość, która buduje zaufanie i wspiera naukę. Wielki plus za tę otwartość!
Jestem wdzięczny za to, że autor dzieli się nie tylko wiedzą, ale i procesem myślowym, prowadzącym do konkluzji. To jest przejrzystość, która buduje zaufanie i wspiera naukę. Wielki plus za tę otwartość!